دل نوشته

 

سلام آقاجان!

حالت خوب است؟ خیلی وقت است سراغت نیامده ام میبخشی؟! سرم با کارهای این دنیا گرم است.. لباس و رنگ و مد و... رنگ لاک ناخون و ست کردن! میبینی آقاجان سرمان را با چه چیز هایی گرم کرده اند؟ دلمان را به چه چیزهایی خوش کرده اند؟ دجال های این زمان شده اند کانال های ماهواره شده اند رنگ شده اند مد و هرکدام عده ای را به خود جذب کرده اند بی آنکه بفهمیم داریم از شما دور میشویم.

و چه بد سرمان را کلاه گذاشته اند و از چه چیز ما را دور کرده اند.! آقاجان شنیده ام مادرت بین در و دیوار اسم شما را صدا زده است شنیده ام که سیدشهدا شما را بین زمین و آسمان به زینبش نشان داده تا آرام شود شنیده ام امام صادق علیه السلام فرموده اند: اگر من زمان او(حضرت مهدی) را درک نمایم در تمام روز های زندگیم به او خدمت میکنم.

و...

اما ما داریم به کجا میرویم؟ چرا اسم شما را کمتر صدا میزنیم؟ چه شده چه بر سر مملکت شیعی و اسلامی ما آمده است؟

آقاجان نمیدانم چند بار دلتان را شکسته ام! چند بار اشکتان را جاری کرده ام! اما امروز میخواهم از شما خواهش کنم مرا هم به جمع دوستانتان راه دهید میدانم گناهکارم اما آنقدر از بزرگواری و کرم شما برایم گفته اند که این جرئت را پیدا کرده ام برای دوباره آمدن اما این بار میخواهم فرق کند با دفعه های قبلی که آمدم و عهدم را شکستم اینبار میخواهم از شما خواهش کنم کمکم کنید که اگر کمک شما نباشد به حقیقت هلاک خواهم شد..

آقاجان نگذار دوباره پیش خودم شرمنده شوم و خجالت زده از شما!

آخرین روزهای سال92 را سپری میکنیم. ازشما میخواهم دعای تحویل سال را امسال به نیابت از من هم بخوانید و کاش متحول شود حالم به حالی خوش.

التماس دعای فرج

/ 4 نظر / 22 بازدید
افسر سایبری موعود

سلام ان شاء الله که در سال جدید در زمره یاران حضرت ولیعصر (عج) باشیم. یاعلی[گل][گل]

افسر سایبری موعود

این روزها دیگر کسی یاد شما نیست! دیگر کسی ذکر لبش "آقا بیا" نیست! ترسم عزای مادرت آید ولیکن! گویند نوروز است , هنگام عزا نیست! [گل][گل][گل]اللهم عجل لولیک الفرج[گل][گل][گل]

محب ولایت

بسم الله الرحمن الرحیم الحمدلله رب العالمین اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم سلام علیکم -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- -------- *♥*♥*♥* -------- ------*♥*♥*♥*♥*♥*----- -------- *♥*♥*♥* -------- ----------- *♥* ----------- ┐─────────────────────────────────────────────┌ │ امام صادق علیه السلام فرمودند: │ │ هیچ بنده مومنی نیست جز اینکه در قلب او دو نور وجود دارد: نور بیم و نور امید. │ │جهادالنفس، حدیث 104. │ ┘─────────────────────────────────────────────└

مهدی

سلام بعد یکسال اپ شدم دوس داشتی بیا[خنده]